Novinky

Exprezident Schuster slávi okrúhlych 90 rokov. Zablahoželali mu premiér Fico aj prezidentka (foto)

0 0

2024-01-04 12:21:16 – (SITA.sk)

Významný slovenský politik, spisovateľ, cestovateľ a diplomat Rudolf Schuster oslavuje 90 rokov. Bývalému prezidentovi Slovenskej republiky zablahoželali k okrúhlemu životnému jubileu členovia vlády aj viacerí známi politici.

„Bravó pán prezident Schuster k tvojmu celoživotnému výkonu! Súperiť s celoživotným elánom a pracovitosťou pána prezidenta Rudolfa Schustera je prakticky nemožné. Pripájam sa k určite nekonečnému radu blahoželantov z celého Slovenska a zahraničia, aby som do Košíc zaslal želania len toho najlepšieho. A vinš k významnému životnému jubileu pána prezidenta. Ešte veľa aktívnych rokov, pán prezident!“zablahoželal exprezidentovi premiér Robert Fico.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/schuster/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.