Novinky

Známy český herec napísal po atentáte na Fica drsný komentár s výkričníkom, teraz čelí trestnému oznámeniu

0 0

2024-07-10 18:17:08 – (SITA.sk)

Český herec David Matásek, ktorý je známy hlavne zo série o Básnikoch, čelí trestnému oznámeniu. Na sociálnej sieti Facebook totiž okomentoval atentát na slovenského premiéra Roberta Fica v Handlovej slovami „Pic ho!“ O prípade informuje TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Tento výrok bol totiž vnímaný ako možné schvaľovanie zločinu. Hoci ho český herec zmazal, o dva týždne použil rovnaké slová k fotografii auta s ríšskym protektorom Reinhardom Heydrichom deň pred výročím atentátu.

Český politik a advokát Jindřich Rajchl v tom videl narážku na Fica, aj keď ho herec nemenoval. Z toho dôvodu podal trestné oznámenie, nakoľko to spĺňa skutkovú podstatu…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/znamy-cesky-herec-napisal-po-atentate-na-fica-drsny-komentar-s-vykricnikom-teraz-celi-trestnemu-oznameniu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.