Novinky

Vo štvrtok sa začína 27. ročník festivalu Pohoda, najväčší headliner zrušil vystúpenie

0 0

2024-07-10 08:44:07 – (SITA.sk)

Vo štvrtok 11. júla sa na trenčianskom letisku začína 27. ročník festivalu Pohoda. Potrvá až do ranných hodín nedele 14. júla, pričom hlavnými hviezdami aktuálneho ročníka budú Peggy Gou, James Blake, Skepta, Royal Blood, Pendulum, Black Pumas, Morcheeba, Thievery Corporation, Emilíana Torrini alebo Richard Müller.

Avizovaná americká rocková kapela Queens of the Stone Age na festivale nakoniec nevystúpi pre zdravotné problémy svojho frontmana. Okrem hudby majú na festivale návštevníci k dispozícii aj program zahrnujúci divadlo, literatúru, tanec, diskusie alebo workshopy.

K dispozícii budú aj mimoriadne vlaky

Parkoviská pre návštevníkov sa vo štvrtok otvoria o 9:00 a samotný festivalový areál o 12:00. Pre záujemcov budú k dispozícii…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vo-stvrtok-sa-zacina-27-rocnik-festivalu-pohoda-najvacsi-headliner-zrusil-vystupenie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.