Novinky

Štát preplatí náklady na odstránenie škôd v novozámockej nemocnici spôsobených prívalovým dažďom

0 0

2024-07-10 11:46:57 – (SITA.sk)

Vláda v stredu rozhodla o preplatení nákladov na odstránenie škôd vo Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch spôsobených prívalovým dažďom 26. júna. Ministerstvo financií uvoľní na tieto účely 196 500 eur z kapitoly Všeobecná pokladničná správa.

Majetkové škody

Škody v tejto výške predbežne vyčíslila samotná nemocnica. Finančné prostriedky dostane ministerstvo zdravotníctva, ktoré ich následne alokuje v prospech novozámockej nemocnice.

Nitriansky kraj zasiahli 26. júna prívalové dažde, ktoré spôsobili zatopenie viacerých objektov v Nových Zámkoch, vrátane Fakultnej nemocnice s poliklinikou Nové Zámky. V…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/stat-preplati-naklady-na-odstranenie-skod-v-novozamockej-nemocnici-sposobenych-privalovym-dazdom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.