Novinky

Piati rybári zomreli po tom, čo pili záhadné tekutiny z unášaných fliaš

0 0

Päť srílanských rybárov zomrelo po vypití neznámych tekutín z fliaš, ktoré našli v mori, informovalo námorníctvo juhoázijského národa.

Skupina šiestich rybárov vyplávala z rybárskeho prístavu Tangalle na viacdňový výlet a našla fľaše plávajúce takmer 320 námorných míľ (592,64 km) od pobrežia Srí Lanky. Mysleli si, že fľaše obsahujú alkohol a obsah skonzumovali, uviedol hovorca námorníctva Gayan Wickramasuriya.

Štyria z nich zomreli krátko po vypití tekutín, zatiaľ čo ďalší podľahol v nedeľu nezávislá.co.uk. Šiesta osoba vážne ochorela a neskôr bola evakuovaná na ošetrenie na singapurskú obchodnú loď MV Kota Camil.

Námorníctvo vyslalo loď SLNS Vijayabahu s lekárskym tímom, aby poskytli lekársku pomoc a uľahčili bezpečný návrat preživších. Pán Wickramasuriya uviedol, že sa podnikli potrebné kroky, aby singapurské plavidlo premiestnilo rybára do SLNS Vijayabahu na mori.

Rybári rozdali niektoré z fliaš, ktoré našli, do blízkych rybárskych lodí, povedala Susantha Kahawatte, generálna riaditeľka srílanského ministerstva rybolovu a vodných zdrojov, a úrady sa ich snažili upozorniť, aby nekonzumovali neznáme tekutiny.

Obete boli na viacdňovej rybárskej plavbe na palube trawleru s názvom Devon 5, ktorý vyplával 4. júna. Trawler ťahalo späť na breh iné plavidlo.

Pošta Piati rybári zomreli po tom, čo pili záhadné tekutiny z unášaných fliaš sa objavil ako prvý na Anomalien.com.

Originál článok: https://anomalien.com/five-fishermen-die-after-drinking-mysterious-liquids-from-drifting-bottles/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.