Novinky

Meteorológovia vydali výstrahy, na Slovensku máme 38 oranžových okresov a opäť udrú aj búrky

0 0

2024-07-10 10:54:08 – (SITA.sk)

  • aktualizované 10. júla 12:54

Horúčavy na Slovensku naberajú na sile, kým v utorok platila výstraha druhého stupňa pre trinásť okresov, v stredu ich je už 38.

Meteorológovia na oranžovo zafarbili Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj aj okresy Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Prievidza, Trenčín, Košice mesto, Košice okolie, Michalovce, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Trebišov, Humenné a Vranov nad Topľou. „Miestami sa očakáva dosahovanie maximálnej teploty vzduchu 35 až 37 stupňov Celzia,“ informuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na svojom webe.

Výstraha prvého stupňa pred vysokými teplotami

Varovanie prvého…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/meteorologia-vydali-vystrahy-aj-na-stredu-viac-okresov-na-slovensku-je-oranzovych-ako-zltych/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.