Novinky

Letisko M. R. Štefánika ponúka počas letnej sezóny o viac ako 300 parkovacích miest navyše

0 0

2024-07-10 19:15:28 – (SITA.sk)

Bratislavské Letisko M. R. Štefánika rozšírilo počas letnej sezóny svoje parkovacie kapacity pre verejnosť. Okrem parkovísk P1 a P2 pred budovou letiska, otvorilo pre cestujúcich aj parkovisko P3, vzdialené od terminálu 1,5 kilometra. Informuje o tom hovorkyňa letiska Veronika Demovičová.

Online rezervácia

Počas letnej sezóny je tak pre verejnosť k dispozícii o 338 viac parkovacích miest viac. Cestujúcich navyše k budove letiska bezplatne prepraví letiskový mikrobus.

„V období od júna do konca septembra zaznamenávame zvýšený záujem cestujúcej verejnosti o parkovacie miesta na letisku v Bratislave. Počas leta preto ponúkame cestujúcim aj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/letisko-m-r-stefanika-ponuka-pocas-letnej-sezony-o-viac-ako-300-parkovacich-miest-navyse/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.