Novinky

Nový film uvádza, že americká vláda vie, že mimozemskí podvodníci sa zahrávajú s ľudstvom

0 0

Nový film o UFO „The Cosmic Joker“ skúma „podvodný“ prvok stretnutí UFO a mimozemšťanov a ako inteligencia za ním nejako prispôsobuje svoj vzhľad tomu, čo očakávame.

Film je inšpirovaný zosnulým autorom a americkým ufológom Johnom Keelom (presláveným knihou a filmom Mothman Prophecies s Richardom Gerem v hlavnej úlohe). Keel bol povolaním novinár a používal svoje

Vyšetrovacie schopnosti na pohľad na javy UFO. Okrem prechádzania tisíckami archívnych novinových správ sa pozrel aj na zvláštne letecké pozorovania v histórii.

Dospel k záveru, že v nich bol zvláštny takmer paranormálny prvok a nejako sa prispôsobovali kultúre našich čias. Nazval to kozmický žolík alebo trik, pretože sa vždy zdalo, že sa hrá s ľudstvom… dráždi nás… priblížime sa, myslíme si, že poznáme pravdu a potom… bam,… príde niečo iné, aby nás zmiatlo.

Napríklad v biblických časoch sme videli anjelov na oblohe, staroveké hinduistické texty hovorili o Vimanoch, o ktorých si mysleli, že sú to lietajúce chrámy, potom sa z toho vyvinuli víly, škriatkovia a teraz v technologickom veku ich vidíme (alebo ich vnímame) ako vesmírne lode. .

Ocenený filmový tvorca a výskumník UFO Mark Christopher Lee hovorí:

„Chcel som nakrútiť tento film, aby som sa podrobne pozrel na číru zvláštnosť zážitku UFO. Vyšetrujeme incident Roberta Taylora v Škótsku s lesným robotníkom, ktorý tvrdil, že ho napadol mimozemšťan, ktorý vyzeral ako morská mína s podivnými kovovými ostrými príveskami, potom to porovnáme aj s udalosťou v Pascagoule v USA, kde 2 muži lovili ryby. na palube vesmírnej lode…

Originál článok: https://anomalien.com/new-film-states-that-us-gov-knows-that-alien-tricksters-are-playing-with-humanity/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.