Novinky

Táborníci hlásia pozorovanie 5-stopového tvora so žiariacimi očami

0 0

Skupina absolventov strednej školy Houma mala v lesoch farnosti Natchitoches veľký strach, ale poslanci sa postarali o to, aby sa dostali bezpečne, uvádzajú správy. The Town Talk.

Skupina absolventov odcestovala do Kisatchie National Forest, aby táborili asi jeden a pol míle od Backbone Trail v južnej časti farnosti v blízkosti obcí Derry a Gorum. Podľa príspevku na Facebooku z úradu šerifa farnosti Natchitoches mali v úmysle táboriť v tejto oblasti.

Ale jeden zo skupiny, všetci vo veku 17 až 18 rokov, zavolal na číslo 911 v piatok okolo 21:20. Volajúci sa zľakol, píše sa v tlačovej správe.

Volajúci požiadal o pomoc, „pretože údajne počuli vrčanie a videli niečo, čo vyzeralo ako zviera, ktoré malo žiariace oči a bolo vysoké asi 5 stôp“.

Do oblasti boli vyslaní dvaja zástupcovia a „začali kráčať smerom k táboru a hľadali nejakú podozrivú aktivitu alebo žiariace oči,“ píše sa v ňom.

Skupina zapískala na poslancov, ktorí ich všetkých našli v bezpečí.

Ale ako sa uvádzalo v príspevku, mohol to byť Bigfoot alebo medveď, a tak celú skupinu odprevadili z lesa. Poslanci nenašli nič vrčanie a žiadne rozžiarené oči, píše sa v ňom.

Pošta Táborníci hlásia pozorovanie 5-stopového tvora so žiariacimi očami sa objavil ako prvý na Anomalien.com.

Originál článok: https://anomalien.com/campers-report-sighting-of-5-foot-creature-with-glowing-eyes/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.