Novinky

Spoločnosť Apple nezdržiava žiadne údery so svojimi partnerstvami v oblasti AI pre iOS 18

0 0

Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Apple údajne zvažuje integráciu generatívnejších služieb AI, vrátane Meta AI, Perplexity a Antropic, do iOS 18.
  • Spoločnosť by tiež mohla skúmať služby AI povolené v Číne, pretože ChatGPT od OpenAI je tam zakázaný.
  • Nové funkcie umelej inteligencie od spoločnosti Apple budú na jeseň tohto roku sprístupnené kompatibilným telefónom iPhone, iPad a Mac prostredníctvom nadchádzajúcich aktualizácií operačného systému.

S iOS 18, iPadOS 18 a macOS Sequoia Apple integruje ChatGPT do svojich najnovších zariadení. Zatiaľ čo spoločnosť vyvinula svoje vlastné funkcie Apple Intelligence, používatelia sa budú môcť spoliehať na inteligentné funkcie OpenAI, keď tie prvej strany nebudú dostatočné. Apple sa tým však nezastaví; údajne zvažuje viac partnerstiev AI so spoločnosťami ako Meta, Perplexity a Anthropic.

Podľa The Wall Street JournalApple diskutoval o potenciálnych partnerstvách v oblasti AI so spoločnosťami Meta, Perplexity a Anthropic. Okrem toho sa spoločnosť snaží nájsť alternatívu OpenAI pre svojich používateľov v Číne, pretože ChatGPT je tam zakázaný. Ak sa niektoré z týchto potenciálnych partnerstiev zhmotní, používatelia iOS 18 by mohli mať viac možností poskytovateľa AI – okrem ChatGPT a vlastného modelu Apple.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/ios-18-meta-ai-perplexity-anthropic-3454025/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.