Novinky

SaS chce rokovať o situácii v polícii na mimoriadnom bezpečnostnom výbore, podľa Krúpu je situácia neudržateľná

0 0

2024-06-24 12:14:28 – (SITA.sk)

Opozičná strana SaS che zvolať mimoriadny parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť, na ktorej sa bude za účasti ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka a zástupcov policajných odborov diskutovať o situácii v polícii. Ako v pondelok na brífingu povedal poslanec Juraj Krúpa, situácia je totiž podľa neho v súčasnosti neudržateľná.

Vyšetrovanie prípadov

Okrem nespokojnosti odborárov s materiálnym zabezpečením policajtov pripomenul aj meškania pri vydávaní pasov. Tiež uviedol, že po novelizácii Trestného zákona sa policajti akoby báli vyšetrovať niektoré prípady.

Vidíme napríklad vyjadrenie inšpekcie ministerstva vnútra, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sas-chce-rokovat-o-situacii-v-policii-na-mimoriadnom-bezpecnostnom-vybore-podla-krupu-je-situacia-neudrzatelna/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.