Novinky

Rekord Nasdaq, budúca hodnota Tesly?

0 0

Generálny riaditeľ spoločnosti SpaceX, Twitter a výrobcu elektromobilov Tesla Elon Musk reaguje na návštevu technologického veľtrhu startupov a inovácií Vivatech na výstavisku Porte de Versailles v Paríži 16. júna 2023.

Alain Jocard | AFP | Getty Images

Táto správa je z dnešného CNBC Daily Open, nášho bulletinu o medzinárodných trhoch. CNBC Daily Open prináša investorom informácie o všetkom, čo potrebujú vedieť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ako to, čo vidíš? Môžete sa prihlásiť na odber tu.

Čo dnes potrebujete vedieť

rekord Nasdaq
The
Nasdaq Composite dosiahol svoj piaty rekord za sebou, zatiaľ čo S&P 500 a Priemyselný priemer Dow Jones zaznamenali mierny pokles. Nálada spotrebiteľov klesla v júni, ale dúfa ochladzovanie inflácie zvýšili S&P 500 a Nasdaq za týždeň o 1,6 % a 3,2 %. Caterpillar a Boeing ťahal dole Dow, zatiaľ čo Karneval a Norwegian Cruise Line boli najväčšími zaostalými na S&P 500. Výnos na 10-ročných Pokladnica pošmykol o zmiernení inflácie. ceny ropy v USA pretrhol trojtýždňovú sériu prehiervzrástol o 4 %, kvôli obavám zo sprísnenia dodávok.

Total Recall
Microsoftoddialilo vydanie Recall, nástroj na sledovanie aktivity poháňaný AI, na svojom novom počítači Copilot+ po reakcii na obavy týkajúce sa súkromia a bezpečnosti. Táto funkcia vytvára pravidelné snímky obrazovky na zaznamenávanie aktivity používateľov, ale odborníci z odvetvia sa obávajú, že hackeri by mohli vyvinúť nástroje na získanie informácií o používateľoch vrátane používateľských mien a hesiel. Viceprezident spoločnosti Windows Pavan Davuluri napísal v blogovom príspevku Po uvedení nového počítača na trh 18. júna sa funkcia Recall posunie z „široko dostupného“ nástroja na funkciu ukážky, ktorá je dostupná iba prostredníctvom programu Windows Insiders Program alebo WIP.

Debut umelej inteligencie Tempus
Tempus AIspoločnosť zaoberajúca sa diagnózou zdravotnej starostlivosti riadená AI, vzrástla až o 15 %. Debut na burze Nasdaq. The


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/06/17/cnbc-daily-open-nasdaq-record-tesla-future-value.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.