Novinky

Inžinier Pentagonu videl obrovské modré UFO v tvare činky

0 0

28. augusta 2013 prišli traja muži, z ktorých jeden pracoval ako inžinier na ministerstve obrany USA (Pentagon), loviť do kanadskej provincie Ontario. Skôr ako si stihli postaviť tábor, uvideli na oblohe objekt podobný tvaru činke. UFO svietilo indigovou modrou farbou a malo dĺžku „pol futbalového ihriska“.

Inžinier (zvolil si zostať inkognito a médiá jeho fotografiu neukazujú a v rozhovore s ním sa mu zmenil hlas) sa pokúsil odfotografovať objekt na svojom telefóne Motorola, no nepodarilo sa mu to – iba „pulzy bieleho šumu“ “ boli viditeľné na videu, ktoré sa mihalo v rovnakom rytme ako žiara UFO.

Jeho video však považuje za významný dôkaz v prospech reality existencie UFO: „Údaje získané z tejto udalosti môžu byť prvým skutočným fyzickým dôkazom, že tam nelieta len nejaké lietadlo, ale že lieta vďaka neuveriteľne zložitému a (…) výkonnému rotačnému elektromagnetickému pohonnému systému,“ hovorí očitý svedok.

Neskôr kontaktoval ufológa Roberta Powella a povedal mu o svojom pozorovaní a videu. Powell je známy vyšetrovaním masových pozorovaní UFO nad Texasom v roku 2007 a svojou úlohou v dokumentárnom seriáli o UFO „Stretnutia“, ktorý minulý rok odvysielal Netflix.

Podľa Powella ide o jediný prípad UFO v tvare činky, s ktorým sa stretol. Hovorí, že UFO tejto formy sú veľmi zriedkavé a vo všetkých desaťročiach histórie ufológie je známych len asi 50-60 prípadov pozorovania takýchto UFO po celom svete.

Takto vyzeralo UFO pozorované…

Originál článok: https://anomalien.com/pentagon-engineer-saw-a-huge-blue-ufo-in-the-shape-of-a-dumbbell/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.