Novinky

Okno do sveta: Stratégiu ekonomickej diplomacie nemôžeme meniť s každým novým ministrom (video)

0 0

2024-03-04 08:16:48 – (SITA.sk)

My naozaj vnímame, a to nie je len pri ekonomickej diplomacii, ale keď sa bavíme o nej, tak naozaj my vnímame ekonomickú diplomaciu ako nákladovú položku, nie ako investíciu. A to je chyba. Hovorí bývalý štátny tajomník ministerstva hospodárstva Peter Švec v ďalšom vydaní video podcastu Okno do sveta.

„Česko, Poľsko, Maďarsko, Estónsko, Lotyšsko, Litva. To sú šťuky v tejto oblasti, sú vyzbrojené väčším počtom ľudí a určite sú ďaleko aktívnejší.“ konštatoval Švec na margo slovenskej ekonomickej diplomacie.

Video podcast Okno do sveta

Aj pri nezvýšení rozpočtov na ekonomickú diplomaciu, by sme sa mali podľa Šveca aspoň zamyslieť nad tým, ako možno preskupiť tých ľudí, ktorých tam máme, do tých lokalít, ktoré sú pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/okno-so-sveta-strategiu-ekonomickej-diplomacie-nemozeme-menit-s-kazdym-novym-ministrom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.