Novinky

Séria OPPO Reno 11 už čoskoro získa „súbor“ generatívnych funkcií AI

0 0

Kredit: Ryan McLeod / Úrad pre Android
  • OPPO oznámilo, že vytvorilo špecializované výskumné a vývojové centrum na vytváranie funkcií a produktov AI zameraných na používateľa.
  • Výrobca telefónov tiež odhalil, že v druhom štvrťroku 2024 zavedie generatívne funkcie AI do série OPPO Reno 11.
  • Tieto funkcie AI sa dostanú k majiteľom série Reno 11 na celom svete.

Keďže spoločnosti ako Samsung a Google využívajú AI pre smartfóny naplno, OPPO nasleduje príklad. Spoločnosť plánuje začať pracovať na nových generatívnych nástrojoch AI a nakoniec ich priniesť do svojej série Reno 11 koncom tohto roka.

Spoločnosť OPPO dnes oznámila, že robí vážny krok v oblasti generatívnej AI vytvorením špecializovaného centra AI. Podľa tlačovej správy sa toto oddelenie AI zameria na výskum a vývoj AI a jej aplikácií na poskytovanie funkcií a produktov AI zameraných na používateľa.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/oppo-reno-11-series-ai-features-3416928/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.