Novinky

Fico sa v Maďarsku stretol s Orbánom. Naše záujmy sú na 99 percent rovnaké, vyhlásil maďarský premiér (foto)

0 0

2024-01-16 15:34:58 – (SITA.sk)

Slovensko má s Maďarskom rovnaký názor na budúcnosť , vojnu na Ukrajine, migráciu a tiež na fungovanie V4. Uviedol to predseda vlády Robert Fico (Smer-SD), ktorý v utorok absolvoval zahraničnú pracovnú cestu do Maďarska a v Budapešti sa stretol s maďarským premiérom Viktorom Orbánom. Slovenský premiér by si želal, aby ďalšia éra spolupráce s maďarskom bola érou úprimne myslených nenávratných pôžičiek.

„Tak, ako sme bez akýchkoľvek bočných úmyslov pomohli na hraniciach, takisto vnímame veľkú pomoc, ktorú momentálne maďarská armáda poskytuje Slovensku v podobe ochrany vzdušného priestoru,“ uviedol Fico s tým, že toto je jeden z prejavov úprimných a nenávratných pôžičiek, na ktorých by chcel zakladať ďalšiu spoluprácu…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-sa-v-madarsku-stretol-s-orbanom-nase-zaujmy-su-na-99-percent-rovnake-vyhlasil-madarsky-premier-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.