Novinky

Djokovič zaútočí na svoj 11. triumf na Australian Open, neskôr chce aj Golden Slam

0 0

2024-01-13 13:32:22 – (SITA.sk)

Útok Novaka Djokoviča na jedenásty titul vo dvojhre mužov na Australian Open v Melbourne dostal pred pár dňami trhlinu v podobe zranenia zápästia, na ktoré sa 36-ročný Srb posťažoval počas nedávnej tímovej súťaže United Cup.

Pohodové tréningy

Vo štvrťfinále tam podľahol Austrálčanovi Alexovi de Minaurovi dvakrát 4:6 a vravel, že bolesti tohto typu pociťuje už dlhší čas.

Na prahu Australian Open však fenomenálny srbský fenomén hlási, že je zdravotne v poriadku. „Moje zápästie je v poriadku. Mal som dosť času dať sa dokopy a moje tréningy v poslednom čase boli pohodové. V danej chvíli všetko vyzerá oukej,“ povedal Djokovič deň pred začiatkom úvodného…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/djokovic-zautoci-na-svoj-11-triumf-na-australian-open-neskor-chce-aj-golden-slam/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.