Novinky

Fico si pochvaľuje, že nemá mobilný telefón. Je to „neuveriteľné oslobodenie“, tvrdí premiér

0 0

2024-01-11 06:12:43 – (SITA.sk)

Premiér Robert Fico (Smer-SD) si pochvaľuje, že nemá mobilný telefón. Ako povedal v stredu v televízii Joj 24, je to obrovská úľava a „neuveriteľné oslobodenie“.

„Napriek tomu, že nemám mobilný telefón, do troch až piatich minút som zastihnuteľný kdekoľvek doma aj vo svete, tvrdí. Vysvetľuje to tým, že je obkolesený ľuďmi, ktorým dôveruje a vždy je vedľa neho niekto, ktorý má mobil.

„A títo dôveryhodní ľudia vždy vedia, kam majú zavolať. Môžu to potvrdiť všetci členovia vlády. Ja neviem, čo je to mobilný telefón,“ povedal premiér s tým, že k tomuto kroku sa odhodlal pred asi štyrmi rokmi a neľutuje to.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-si-pochvaluje-ze-nema-mobilny-telefon-je-to-neuveritelne-oslobodenie-tvrdi-premier/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.