Novinky

Technológia displeja TCL NXTPAPER je lepšia ako kedykoľvek predtým a chcem ju na svojom ďalšom telefóne

0 0


Názorový príspevok od
C. Scott Brown

Minulý rok, na veľtrhu CES 2023, som sa prvýkrát pozrel na telefón s názvom TCL NXTPAPER Phone Concept. Koncept prevzal technológiu displeja NXTPAPER z tabletov TCL a po prvýkrát ju priniesol do smartfónu so systémom Android. Hoci samotný telefón nebol celkovo príliš vzrušujúci, myšlienka, aby displej smartfónu vyzeral a pôsobil ako displej Kindle, bola nová a vzrušujúca.

Ako už názov napovedá, tento koncept nebol určený na to, aby sa dostal na trh. Spoločnosť TCL však nakoniec uviedla na trh komerčné smartfóny s rovnakou technológiou. Teraz, o rok neskôr, spoločnosť uviedla na trh NXTPAPER 3.0, ktorý bude debutovať sériou TCL 50. Na výstave CES 2024 som mal nejaký praktický čas na zostavenie a musím priznať: Oficiálne chcem, aby môj ďalší telefón mal obrazovku NXTPAPER.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/tcl-nxtpaper-opinion-3400656/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.