Novinky

Nové makety iPhone 16 Pro ukazujú kapacitné tlačidlo Capture

0 0Kredit: Aamir Siddiqui / Android Authority
  • Nová správa predstavuje makety iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max.
  • Tieto makety naznačujú, že Apple by mohol zachovať konzistentný dizajn, ale urobiť nejaké zmeny, ako je zväčšenie veľkosti displeja a pridanie kapacitného tlačidla Capture.

iPhone 15 Pro a 15 Pro Max majú vynovený dizajn s titánom ako základným materiálom. Používam 15 Pro Max od jeho vydania a je to skutočne vylepšený telefón, ktorý opravuje ostrejší, hranatý dizajn a veľkú hmotnosť iPhone 14 Pro Max z nehrdzavejúcej ocele. Zdá sa, že Apple sa drží rovnakého dizajnu a zostavy pre iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max, ako nám ukazujú tieto nové makety.

MacRumors zverejnil makety iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max. Tieto makety sú založené na internom dizajne spoločnosti Apple.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/apple-iphone-16-pro-mockups-3400060/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.