Novinky

Muž a žena prišli opití na políciu, aby podali oznámenie. Chlap napokon musel ostať

0 0

2024-01-03 14:22:59 – (SITA.sk)

Muž so ženou prišli na policajné oddelenie podať oznámenie, muž napokon na oddelení musel ostať. Na oddelenie sa totiž priviezli na aute, ale muž pri dychovej skúške nafúkal bezmála tri promile.

„Krátko po 18:30 spozoroval policajt na stálej službe Obvodného oddelenia v Bernolákove ako na parkovisku zaparkovalo vozidlo zn. Mercedes Vito, a zo strany vodičových dverí vystúpil muž zjavne pod vplyvom alkoholu. Vozidlo obišiel a otvoril dvere na strane spolujazdca, odkiaľ pomohol vystúpiť žene, ktorá rovnako javila známky požitia alkoholu,“ priblížil hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Keď…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-a-zena-prisli-opiti-na-policiu-aby-podali-oznamenie-chlap-napokon-musel-ostat/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.