Novinky

V Bratislave by mali v najbližších rokoch pribudnúť desiatky mestských nájomných bytov

0 0

2023-12-30 07:00:37 – (SITA.sk)

V Bratislave by mali v najbližších rokoch pribudnúť desiatky mestských nájomných bytov. Primátor hlavného mesta Matúš Vallo v rozhovore pre agentúru SITA skonštatoval, že v rozvoji nájomného bývania plánujú pokračovať aj naďalej.

Začali sme stavať mestské byty na Muchovom námestí v Petržalke. Počas prvej etapy vybudujeme osempodlažný bytový dom, ktorý bude pozostávať z 52 klasických nájomných bytov a 51 náhradných nájomných bytov pre reštituentov,“ zhodnotil aktuálny stav výstavby nájomných bytov. V druhej etape projektu na Muchovom námestí pribudne ďalšia bytovka s približne 50 nájomnými bytmi a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/v-bratislave-by-mali-v-najblizsich-rokoch-pribudnut-desiatky-mestskych-najomnych-bytov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.