Novinky

Ruské ozbrojené sily sú také pripravené na použitie moderných zbraní ako žiadna iná armáda na svete, tvrdí Putin

0 0

2024-01-01 16:57:57 – (SITA.sk)

Ruský vodca Vladimir Putin vyhlásil, že ruské ozbrojené sily sa učia používať moderné zbrane na bojisku a reagovať na ne z výrobného hľadiska. Povedal to počas návštevy vojenskej nemocnice. Informuje o tom portál Ukrajinská pravda.

Moderné umenie vedenia vojny a jeho efektivita podľa Putina závisia od toho, ako rýchlo dokáže armáda určiť, čo je v danej chvíli najdôležitejšie, produkčne na to zareagovať a čo najskôr zaviesť do bojových operácií. Rusko je v tom podľa neho lepšie ako ktokoľvek iný.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Naše ozbrojené sily sú také schopné a pripravené na použitie moderných zbraní ako žiadna iná armáda na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruske-ozbrojene-sily-su-take-pripravene-na-pouzitie-modernych-zbrani-ako-ziadna-ina-armada-na-svete-tvrdi-putin/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.