Novinky

Nový stavebný zákon sa má odložiť najmenej o jeden rok, potvrdil minister Ráž

0 0

2024-01-01 12:31:01 – (SITA.sk)

Účinnosť schváleného nového stavebného zákona, teda o výstavbe, sa má posunúť z pôvodného termínu 1. apríla 2024 minimálne o rok, možno o rok a pol.

Minister dopravy Jozef Ráž (nominant Smeru-SD) spresnil už skôr avizovaný zámer vlády bez bližšieho zdôvodnenia.

Právomoc vrátili ministerstvu

„Spolu s tým spravíme niekoľko zmien v súčasne platnom a účinnom stavebnom zákone, kde výrazne zjednodušíme život občanovi, samospráve, podnikateľom,“ povedal vo videu ministerstva dopravy na sociálnej sieti Ráž.

„Myslím si, že každá jedna oblasť života v rámci stavebného zákona sa týmto zjednoduší,“


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/novy-stavebny-zakon-sa-ma-odlozit-najmenej-o-jeden-rok-potvrdil-minister-raz/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.