Novinky

Neotvára oči a vraj nemá chuť žiť. Zdravotný brat musel Jiřímu Krampolovi zavolať sanitku

0 0

2023-12-06 15:28:52 – (SITA.sk)

Českého herca Jiřího Krampola v posledných rokoch trápia rôzne zdravotné problémy. Vlani a aj predminulý rok strávil advent v nemocnici a ako píše TV Joj na svojej stránke Noviny.sk, zrejme ani v tomto roku to nebude inak.

Jeho opatrovník musel 85-ročnému hercovi zavolať záchranku. Ťažko sa mu dýcha, zavodňuje sa mu organizmus a údajne nemá chuť žiť.

„Jirka je doma, nie je mu dobre. Teraz som volal záchranku s doktorom, pretože je na tom tri dni zle, je celý spuchnutý. Uvidíme, keď príde lekár,“ uviedol zdravotný…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/neotvara-oci-a-vraj-nema-chut-zit-zdravotny-brat-musel-jirimu-krampolovi-zavolat-sanitku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.