Novinky

Nemôžeme si pre strach nechať vziať radosť zo života, český prezident v novoročnom prejave spomenul aj prijatie eura

0 0

2024-01-01 15:45:03 – (SITA.sk)

Pre Česko je podľa jeho prezidenta kľúčové prekonať strach, ktorý v spoločnosti vyvolala decembrová masová streľba na univerzite v Prahe. Ako Petr Pavel uviedol v novoročnom prejave, spoločnosť si nemôže pre strach nechať vziať radosť zo života a obetovať slobodu. Informuje o tom spravodajský portál ČT24.

Väčšia bezpečnosť

Pavel v súvislosti s tragédiou v Prahe zdôraznil, že nie je možné zaistiť policajnú prítomnosť na všetkých miestach a zaviesť kontroly a pravidlá, ktoré by eliminovali všetky nebezpečenstvá. Zároveň vyzval ľudí na to, aby neignoroval problémy vo svojom okolí, aj na sociálnych sieťach, a tiež sa usilovali o väčšiu bezpečnosť ich komunity aj celého národa.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nemozeme-si-pre-strach-nechat-vziat-radost-zo-zivota-cesky-prezident-v-novorocnom-prejave-spomenul-aj-prijatie-eura/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.