Novinky

Mystery Hotel Budapest: Hotel navrhnutý pre ľudí, ktorí majú radi

0 0
CNN

Jedna z prvých vecí, ktoré si všimnete pri vstupe do Mystery Hotel Budapest, je čarovný koberec v štýle Aladina, ktorý sa „vznáša“ nad recepciou.

Toto je prvý náznak toho, že v tomto butikovom hoteli je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá.

Potom je tu nespočetné množstvo svetelných boxov na stenách s animovanými obrázkami, ktoré sa menia niekoľkokrát denne, a výťah, ktorý je čiastočne skrytý zamatovými závesmi.

V závislosti od toho, v ktorej izbe bývate, môžete sa ocitnúť ležať opretý o čelo postele s verziou „Dievča s perlovou náušnicou“ od Johannesa Vermeera, kde má „dievča“ v ruke iPhone, alebo „party girl“ interpretácia Da Vinciho „Mona Lisa“ doplnená VIP vstupenkami na budapeštiansky festival Sziget.

A ak si náhodou zarezervujete návštevu „tajnej“ zasadacej miestnosti Pytagoras, budete musieť prísť na to…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/travel/article/mystery-hotel-budapest/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.