Novinky

Muž je v dôsledku výbuchu zábavnej pyrotechniky vo vážnom stave, spôsobila mu poranenie hlavy a tváre

0 0

2024-01-01 12:17:26 – (SITA.sk)

Pre závažné poranenia spôsobené výbuchom pyrotechniky musel byť 22-ročný muž hospitalizovaný na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

Vážny stav

Ako ďalej informovala hovorkyňa nemocnice Monika Krišková, pyrotechnika mu spôsobila poranenie hlavy a devastačné poranenie tvárovej časti.

Pacient je momentálne hospitalizovaný na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny a je naďalej vo vážnom stave.

Zranenie oka a otras mozgu

V ďalšom prípade utrpel 17-ročný mladík následkom výbuchu pyrotechniky zranenie oka a otras mozgu. Preto musel byť hospitalizovaný na Klinike úrazovej chirurgie. Momentálne je mimo ohrozenia života.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-je-v-dosledku-vybuchu-zabavnej-pyrotechniky-vo-vaznom-stave-sposobila-mu-poranenie-hlavy-a-tvare/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.