Novinky

Mohol šikanovanému Romanovi pomôcť policajný vyjednávač? Na povrch vyplávali nové skutočnosti

0 0

2024-01-01 20:00:58 – (SITA.sk)

Pred mesiacom celým Slovenskom otriasol tragický prípad, ktorý sa udial na základnej škole v Parchovanoch. Školák Roman tam spáchal samovraždu skokom zo strechy.

Televízia Joj naďalej sleduje prípad a na svojej stránke Noviny.sk informovala o nových skutočnostiach, ktoré mohli celej tragédii zabrániť.

Nájde sa vinník?

Vyšetrovanie je neverejné a Romanovi rodičia majú iba málo informácií. Preto sa ich prípadom začal zaoberať košický advokát Milan Kuzma, ktorý je ich právny zástupca. Ako poškodení chcú preukázať zlyhanie školy a tiež dosiahnuť spravodlivé vyšetrovanie.

„Neviem si predstaviť, ako sa mohla spoločnosť dostať do takéhoto…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mohol-sikanovanemu-romanovi-pomoct-policajny-vyjednavac-na-povrch-vyplavali-nove-skutocnosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.