Novinky

Mobilné telefonáty pri letoch v lietadle: Sú nevyhnutné?

0 0
CNN

Ach, dovolenka cestovanie. Medzi obrovskými davmi ľudí a meškaním počasia je lietanie v tomto ročnom období hektické. Teraz zatvorte oči a predstavte si celý scenár s jednou nepríjemnosťou navyše: Hlasné reproduktory hučia do svojich mobilných telefónov vo výške 35 000 stôp.

Nebojte sa – tento scenár, ktorý by mohol lámať uši, ešte nie je realitou. Aspoň nie v Spojené štáty. Ale môže to byť čoskoro. Niektorí dokonca hovoria, že je to len rok alebo dva.

Technológia na podporu hovorov cez mobilné telefóny existuje práve teraz.

Takmer každé lietadlo, ktoré ponúka WiFi, má šírku pásma na podporu hlasu cez internet a niekoľko medzinárodných leteckých spoločností už umožňuje hlasové hovory na určitých trasách. Prinajmenšom na domácich letoch v USA sú hlasové hovory zakázané zo štyroch rôznych dôvodov: letušky, vnímanie verejnosti, obavy o bezpečnosť a zákony USA.

Predstavitelia leteckej spoločnosti nebudú…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/travel/article/cell-phone-calls-airplanes/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.