Novinky

Mazák vníma snahu o politizáciu Súdnej rady SR, obáva sa aktívneho

0 0

2024-01-01 16:33:30 – (SITA.sk)

Nástup troch nových členov Súdnej rady SR nominovaných vládou, z ktorých dvaja ešte pred prvým zasadnutím podpísali návrh na odvolanie šéfa rady Jána Mazáka, signalizuje podľa neho snahu politicky ovládnuť súdnu radu. Uviedol to v rozhovore pre agentúru SITA.

 

Ak sa to podarí, tak budeme zvedaví na to, či súdna rada zostane naďalej neutrálna ako doteraz, alebo sa bude mlčky či súhlasne prizerať na útoky voči konkrétnym sudcom,…prípadne sa k nim pridá,“ povedal Mazák.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte
kúpou dobrovoľného predplatného….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mazak-vnima-snahu-o-politizaciu-sudnej-rady-sr-obava-sa-aktivneho-zapojenia-do-atakov-voci-nezavislym-sudcom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.