Novinky

Intoxikácia alkoholom či popáleniny. V Univerzitnej nemocnici Bratislava ošetrili v noci vyše štyristo pacientov

0 0

2024-01-01 10:22:09 – (SITA.sk)

Počas silvestrovskej noci ošetrili v bratislavskej Univerzitnej nemocnici takmer 470 pacientov.

Ako ďalej uviedla hovorkyňa Eva Kliská, 35 pacientov bolo ošetrených pre bolesti brucha a 23 pacientov prišlo na centrálny príjem so psychickými problémami.

„Deviati pacienti boli ošetrení na Klinike popálenín, prevažovali poranenia spôsobené neopatrným zaobchádzaním s pyrotechnikou. Lekári a zdravotnícky personál v Univerzitnej nemocnici Bratislava poskytli zdravotnú starostlivosť 15 ľuďom, ktorí boli intoxikovaní po požití nadmerného množstva alkoholu,“ povedala hovorkyňa.

Doplnila, že ošetrené boli aj desiatky úrazov a na urgent…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/intoxikacia-alkoholom-ci-popaleniny-v-univerzitnej-nemocnici-bratislava-osetrili-v-noci-vyse-styristo-pacientov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.