Novinky

Európska únia zareagovala na ruskú inváziu primerane, podľa Eurobarometra si to myslí viac ako polovica Slovákov

0 0

2024-01-01 16:10:15 – (SITA.sk)

Viac ako polovica obyvateľov Slovenska je spokojných s tým, ako Európska únia zareagovala na ruskú inváziu na Ukrajinu. Vyplynulo to z výsledkov prieskumu Eurobarometer.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Spokojnosť s krokmi EÚ vyjadrilo 51 percent obyvateľov, čo je mierne viac ako tomu bolo na jar v roku 2023. S tým, ako reagovala slovenská vláda na ruskú inváziu na Ukrajine je spokojných 48 percent obyvateľov Slovenska.

Z prieskumu ďalej vyplynulo, že s financovaním nákupov a dodávok vojenského vybavenia pre Ukrajinu zo strany EÚ súhlasí 34 percent Slovákov. Nesúhlas vyjadrilo celkovo 60 percent obyvateľov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/europska-unia-zareagovala-na-rusku-invaziu-primerane-podla-eurobarometra-si-to-mysli-viac-ako-polovica-slovakov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.