Novinky

UFO sleduje lietadlo amerického prezidenta Joea Bidena

0 0


10. decembra 2023 lietadlo s americkým prezidentom Joeom Bidenom sprevádzali pri lete do Los Angeles (USA) dve vojenské stíhačky F-35. Počas pristávania bolo v blízkosti lietadla pozorované sférické UFO.

Následne niekoľko očitých svedkov uviedlo, že videli na oblohe policajný vrtuľník, ktorý sa pokúšal priblížiť k UFO. Tajomnú belavo-striebornú guľu pôvodne zbadali na oblohe okolo 10:28, keď preletela okolo Air Force One s prezidentom Bidenom a jeho manželkou, keď sa pripravovali na pristátie na letisku v Los Angeles.

O niekoľko minút neskôr sa objekt znova objavil a blikal v pravom hornom rohu pohľadu kamery. Pri jej treťom vystúpení o 11:08 si bielu guľu konečne všimli kameramani, ktorí ju nakrútili zblízka.

V tej chvíli zostalo UFO nehybné alebo takmer nehybné vo vzduchu, ďaleko od lietadiel. Operátori kamier vysielali video naživo na kanál LA Flights YouTube.

Keď sa UFO objavilo po tretíkrát, kameraman Joshua Solorzano o tom začal naživo diskutovať: „Je priamo nad nami. Pohybuje sa, ale nie je to hviezda. Hovorím vám, že prichádzajú z oceánu. Práve teraz je to veľmi zvláštne.”

Joshua si pôvodne myslel, že objekt by mohol byť balón, zatiaľ čo druhý operátor, jeho brat Peter Solorzano, ho priamo označil ako UAP – neidentifikovaný letecký fenomén – termín, ktorý sa v posledných rokoch čoraz častejšie používa v oficiálnych dokumentoch USA.

„Nevidel som, že sa to hýbe. Sledoval som to asi 15 minút, aby som zistil, či stúpa alebo čo, a potom sa to len vznášalo,“ spomínal ďalší svedok, miestny obyvateľ Chris Callari, ktorý UFO zbadal pri prechádzke mestom.

„Vyzeralo to ako vzdialená biela guľa. Ale jeho nehybnosť upútala moju pozornosť. Okrem toho ma zaujala aj prítomnosť vrtuľníka LAPD, ktorý tam krúžil. Z môjho pohľadu som však nedokázal určiť, či helikoptéra krúži kvôli nejakému predmetu alebo niečomu na zemi.“

Sférické UFO preletelo okolo Bidenovho lietadla veľmi blízko, bližšie ako F-35. Súdiac podľa nedostatočnej reakcie sprievodných stíhačiek, ich piloti nezistili zvláštneho prenasledovateľa vizuálne ani radarom.

Správy o tomto incidente sa objavili online len druhý deň, takmer dva týždne po skutočnom incidente. Dôvod takéhoto oneskorenia zostáva neznámy; možno sa úrady pokúsili zabrániť zverejneniu.Zdroj článku: anomalien.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.