Novinky

'The Daily Show' odhaľuje, že hosťami budú Chelsea Handler, Leslie Jones a John Leguizamo

0 0

CNN

Koniec jednej éry sa rýchlo blíži v “The Daily Show” Comedy Central a sieť oznámila aspoň prvú fázu plánov toho, čo príde ďalej.

Po dlhoročnom hostiteľovi Bezprostredný odchod Trevora Noahasieť tento týždeň oznámila, že komediálne legendy vrátane Al Frankena, Chelsea Handler, DL Hughley, Leslie Jones, John Leguizamo, Hasan Minhaj, Kal Penn, Sarah Silverman, Wanda Sykes a Marlon Wayans vystúpia ako moderátori nočnej show. od utorka 17. januára v rámci svojej „ďalšej kapitoly“.

Comedy Central dodal, že korešpondenti a prispievatelia „Daily Show“ sú tiež „nastavení ako hostiteľ s ďalšími podrobnosťami, ktoré budú oznámené“.

„Keď vstupujeme do Trevorovho posledného týždňa, chceme sa mu poďakovať za množstvo jeho príspevkov,“ povedal Chris McCarthy, prezident/CEO Paramount Media Networks, podľa vyhlásenia siete.

Trevor predefinoval show, rovnako ako Jon Stewart pred ním, a keď sa pozeráme do budúcnosti, sme nadšení, že si ju môžeme znova predstaviť s pomocou tohto neuveriteľného zoznamu talentov a korešpondentov spolu s nesmierne talentovaným tímom „Daily Show“. “

Noahova posledná šou by sa mala vysielať tento štvrtok. Sieť ešte neoznámila, či sa hostitelia hostí budú otáčať donekonečna, alebo či bude čoskoro menovaný stály individuálny hostiteľ.

„The Daily Show“ sa vysiela každý týždeň o 23:00 ET/PT na Comedy Central a je k dispozícii nasledujúce ráno na Paramount+.Source link

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.