Novinky

Slovenská správa ciest v tomto roku v rámci veľkoplošných opráv obnovila takmer 60 kilometrov ciest

0 0

2023-12-30 07:32:30 – (SITA.sk)

Slovenská správa ciest (SSC) v aktuálnom roku veľkoplošne opravila 12 úsekov ciest I. triedy vo všetkých regiónoch Slovenska v celkovej dĺžke 59 kilometrov.

Najväčšia obnova ciest I. triedy v histórii Slovenska

Náklady na opravy dosiahli takmer 26 miliónov eur. Štátni cestári informovali, že od začiatku veľkých opráv hlavných ciest v apríli 2021 doposiaľ obnovili spolu 116 úsekov ciest I. triedy na celom území Slovenska v dĺžke vyše 425 kilometrov, pričom na to preinvestovali 127 miliónov eur.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/statni-cestari-v-tomto-roku-v-ramci-velkoplosnych-oprav-obnovili-takmer-60-kilometrov-ciest/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.