Novinky

Shiffrinová si pripísala už 93. víťazstvo v kariére, svoj suverénny výkon v slalome označila za superšťastný deň

0 0

2023-12-30 15:10:17 – (SITA.sk)

Zatiaľ čo slovenskej reprezentantke Petre Vlhovej (5. miesto) nevyšiel slalom v rakúskom Lienzi podľa predstáv, hviezda Američanky Mikaely Shiffrinovej opäť zažiarila v plnej kráse. Posledné preteky svetového pohára alpských lyžiarok v kalendárnom roku 2023 vyhrala s obrovským náskokom 2,34 s pred Nemkou Lenou Dürrovou a pripísala si rekordné 93. víťazstvo v kariére.

Bolo to siedme víťazstvo z posledných ôsmich účastí v koncoročnom slalome v Rakúsku, kde sa pravidelne strieda dejisko medzi Semmeringom a Lienzom. V roku 2021 Shiffrinová na tradičnom podujatí medzi sviatkami chýbala pre pozitívny test na koronavírus.

Ak…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/shiffrinova-si-pripisala-uz-93-vitazstvo-v-kariere-svoj-suverenny-vykon-v-slalome-oznacila-za-superstastny-den/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.