Novinky

Pred štvrťfinále to môže byť dobrá facka, povedal útočník Mešár po prehre 2:10 s Američanmi (video)

0 0

2023-12-31 15:04:04 – (SITA.sk)

Slovenskí hokejoví reprezentanti zaznamenali v nedeľňajšom záverečnom vystúpení v B-skupine na majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov vo švédskom Göteborgu potupnú prehru 2:10 s rovesníkmi z USA.

Viac o téme: MS v hokeji do 20 rokov

Do štvrťfinále, ktoré sa bude hrať v utorok, tak vstúpia ako druhé najlepšie mužstvo „béčka“. Slováci v skupine nazbierali deväť bodov, keďže predtým postupne triumfovali nad Čechmi (6:2), Švajčiarmi (3:0) aj Nórmi (8:4). V prípade triumfu nad Američanmi sa mohli stať víťazmi skupiny.

„Nemali sme vôbec zlý vstup do zápasu….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pred-stvrtfinale-to-moze-byt-dobra-facka-povedal-utocnik-mesar-po-prehre-210-s-americanmi-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.