Novinky

Poslal do reprezentácie svoje dvojča s menším talentom? Predstaviteľ nemeckého zväzu kritizuje výkony Gündogana a iných

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Viceprezident Nemeckého futbalového zväzu (DFB) Ralph-Uwe Schaffert tvrdo skritizoval niektorých nemeckých reprezentantov pre ich výkony.

Na muške

Ako referuje web marca.com, vzal si „na mušku“ predovšetkým stredopoliarov Ilkaya Gündogana z FC Barcelona, pričom tvrdí, že jeho výkony v klube sú veľmi odlišné od výkonov v národnom tíme, ktorého je kapitánom.

„Ilkay Gündogan hrá vynikajúcim spôsobom za klub a keď hrá potom za národný tím tak, ako hrá, čo si má potom človek pomyslieť. Poslal do reprezentácie svoje dvojča s menším talentom? Nerozumiem tomu,“ povedal…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/poslal-do-reprezentacie-svoje-dvojca-s-mensim-talentom-predstavitel-nemeckeho-zvazu-kritizuje-vykony-gundogana-a-inych/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.