Novinky

Policajti dohliadnu na oslavy príchodu Nového roku, s používaním zábavnej pyrotechniky vyzývajú verejnosť k ohľaduplnosti

0 0

2023-12-31 10:14:33 – (SITA.sk)

Tento článok pre vás načítala AI.

Počas nedeľných osláv Silvestra a príchodu Nového roka budú príslušníci Policajného zboru dohliadať na verejný poriadok v mestách a obciach ako aj na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky.

Ochrana zdravia a bezpečnosti

Ako ďalej informovala hovorkyňa policajného prezídia Zuzana Hrabovská, v súvislosti s používaním zábavnej pyrotechniky policajti vyzývajú verejnosť na ohľaduplnosť voči svojmu okoliu.

„Obzvlášť buďte pozorní voči malým deťom, starším osobám a zvieratám, ktoré tento druh zábavy vnímajú oveľa citlivejšie. Ide najmä o prípady použitia pyrotechnických výrobkov so zvukovým efektom,“ zdôraznila Hrabovská.

Policajti tiež v tejto súvislosti pripomínajú potrebu ochrany…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/policajti-dohliadnu-na-oslavy-prichodu-noveho-roku-s-pouzivanim-zabavnej-pyrotechniky-vyzyvaju-verejnost-ohladuplnosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.