Novinky

Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe

0 0

2023-12-31 18:02:54 – (SITA.sk)

Festival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023. Informovali o tom organizátori festivalu Pohoda a spresnili, že sa festival dostal do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe.

Hudobní profesionáli Pohodu zaradili aj do úzkeho výberu najlepších piatich festivalov v kategórii Take a Stand a Event Safety. Víťazné festivaly budú vyhlasovať 17. januára na galavečere v holandskom Groningene.

Ako organizátori festivalu priblížili, v kategórii Najlepší stredne veľký festival prebieha v dvoch kolách. V prvom kole za festivaly hlasujú návštevníci a následne vyberie odborná porota…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pohoda-sa-dostala-do-zoznamu-desiatich-najlepsich-velkych-festivalov-v-europe/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.