Novinky

Nemecký kancelár Scholz varuje pred dôsledkami blížiacich sa amerických prezidentských volieb

0 0

2023-12-31 14:57:22 – (SITA.sk)

Nemecký kancelár Olaf Scholz využil svoj novoročný prejav na to, aby varoval pred dôsledkami, ktoré môžu mať nadchádzajúce americké prezidentské voľby na Európu. Ako referuje web news.sky.com, Scholz vo svojom príhovore vyjadril svoje obavy z toho, že budúca americká administratíva by mohla nabrať protieurópsky kurz.

Takýto scenár by podľa Scholza mohol mať „potenciálne ďalekosiahle dôsledky“ pre Európu a Nemecko. Vyzval tiež na väčšiu jednotu v rámci a povedal, že aliancia nás „robí silnými“.

Je nesmierne dôležité, aby Európa vyšla z budúcoročných volieb do Európskeho parlamentu zjednotená a silnejšia. Vojna Ruska na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nemecky-kancelar-scholz-varuje-pred-dosledkami-bliziacich-sa-americkych-prezidentskych-volieb/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.