Novinky

Nádejná česká biatlonistka Jandová ako 22-ročná ukončila kariéru, prekážkou sú vážne zdravotné problémy

0 0

2023-12-31 18:43:30 – (SITA.sk)

Česká biatlonistka Tereza Jandová sa vo veku 22 rokov rozhodla pre ukončenie nádejnej kariéry. Ako uviedla v príspevku na Instagrame, dôvodom sú vážne zdravotné problémy. Priznala, že zdravie ju trápilo od minuloročného leta.

Počas tohtoročnej prípravy som pociťovala, že to nie je ono. Výkonnosť išla dole každým tréningom a o pretekoch už ani nie je potrebné hovoriť. Cukrovka mi nedovolila vrcholovo športovať. Verím, že toto rozhodnutie bolo správne. V ostatnom čase mi to nerobilo radosť a akurát mi to zhoršovalo zdravotný stav,“ vyhlásila Jandová.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nadejna-ceska-biatlonistka-jandova-ako-22-rocna-ukoncila-karieru-prekazkou-su-vazne-zdravotne-problemy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.