Novinky

Nadácia KSK pomohla počas adventu mladým talentom i seniorom, predvianočné aktivity kraja im priniesli viac ako 2 000 eur (foto)

0 0

2023-12-31 13:12:43 – (SITA.sk)

Tento článok pre vás načítala AI.

Nadácia Košického samosprávneho kraja (KSK) pomohla počas adventu mladým talentom i seniorom. Ako informovala košická župa, návštevníci vianočného mestečka pred Úradom KSK mohlo nadaným deťom a mládeži prispieť ľubovoľným darom do pokladničky.

Podpora detí bez dostatočného zázemia

Nadácia podporuje deti, ktoré nemajú dostatočné zázemie na rozvíjanie svojich schopností, vďaka čomu môžu navštevovať krúžky či tréningy.

Uhrádza im tiež športové či umelecké potreby. Župa v spolupráci s nadáciou pripravila i novinku v podobe benefičných futbalových zápasov.

„V prospech dobrej veci sme dokázali spojiť profesionálnych futbalistov Slávia TUKE Košice, ale aj našej Krajskej futbalovej ligy…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nadacia-ksk-pomohla-pocas-adventu-mladym-talentom-i-seniorom-predvianocne-aktivity-kraja-im-priniesli-viac-ako-2-000-eur-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.