Novinky

„Mimozemský portál“ na Mesiaci zajatý misiou Apollo 17

0 0


Renomovaný ufológ Scott Waring nedávno urobil zaujímavé tvrdenie týkajúce sa fotografií urobených počas americkej lunárnej misie Apollo 17, čo naznačuje prítomnosť zvláštneho portálu, z ktorého sa objavilo UFO.

Podľa Waringa obrázky zdokumentované počas misie Apollo 17 7. až 19. decembra 1972 a dostupné na oficiálnej webovej stránke NASA odhalili záhadný portál.

Tento portál údajne slúžil ako východiskový bod pre neidentifikovaný lietajúci objekt (UFO). Waring tvrdí, že videozáznam udalosti podporuje jeho tvrdenia.

Na snímkach sa priamo na mesačnom povrchu objavil portál oválneho tvaru vyžarujúci žiarivé modrofialové svetlo. Z tohto portálu sa objavilo podobne tvarované UFO, ktoré sa rýchlo pohybovalo smerom k lunárnemu modulu NASA.

Waring špekuluje, že toto stretnutie by mohlo znamenať mimozemské vyšetrovanie amerického modulu, potenciálne vyvolané obavami z ľudských aktivít.

Ufológ podčiarkuje význam tohto objavu a predpokladá, že podporuje predstavu o portáloch, ktoré by sa mimozemské entity mohli otvárať a zatvárať podľa vlastného uváženia.

Obhajcovia skúmania mimozemských javov považujú tieto fotografie za presvedčivý dôkaz stretnutia s mimozemskou inteligenciou.Zdroj článku: anomalien.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.