Novinky

Medzi bežné prvky osláv patrí aj konzumácia alkoholu, poisťovne však upozorňujú na krátenie poistného plnenia

0 0

2023-12-31 07:17:51 – (SITA.sk)

V niektorých prípadoch sú oslavy spojené s konzumáciou alkoholu. Môže existovať aj spoločenský tlak na to, aby ľudia konzumovali alkohol počas osláv. To môže viesť k tomu, že ľudia pijú aj napriek tomu, že by možno inak nechceli.

Slovákom pritom patrí vo výdavkoch na alkoholické nápoje jedno z popredných miest v Európskej únii. S nárastom konzumácie alkoholu počas osláv sa zvyšuje aj riziko spojené s bezpečnosťou. Pod vplyvom alkoholu sa môže zhoršiť schopnosť rozhodovania a zvýšiť sa riziko nehôd.

Opitý vinník musí peniaze poisťovni vrátiť

Nelichotivé čísla potvrdzujú aj policajné štatistiky, keď…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/medzi-bezne-prvky-oslav-patri-aj-konzumacia-alkoholu-poistovne-vsak-upozornuju-na-kratenie-poistneho-plnenia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.