Novinky

Kroos by sa mohol vrátiť do nemeckého národného mužstva, podľa Effenberga môže pokaziť to, čo predtým ako hráč dosiahol

0 0

2023-12-31 14:08:35 – (SITA.sk)

Bývalý nemecký futbalista Stefan Effenberg odporučil svojmu krajanovi v službách španielskeho klubu Real Madrid Tonimu Kroosovi, aby sa pred budúcoročnými majstrovstvami Európy nevrátil do nemeckého národného mužstva.

Potrebná stabilita

Ako referuje web as.com, podľa 55-ročného Effenberga si tým „môže pokaziť to, čo predtým ako hráč dosiahol“. Zároveň však tvrdí, že Kroos by zo športového hľadiska nemeckej reprezentácii pomohol a vniesol do tímu potrebnú stabilitu.

„Z vlastnej skúsenosti viem, že ak vynecháte takýto turnaj v pokročilom futbalovom veku, môže vám…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/kroos-by-sa-mohol-vratit-do-nemeckeho-narodneho-muzstva-podla-effenberga-moze-pokazit-to-co-predtym-ako-hrac-dosiahol/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.