Novinky

Izraelská armáda priznala, že pri útoku na Hamas v Gaze zničila kúpele z obdobia Osmanskej ríše

0 0


Tento článok pre vás načítala AI.

Izraelské obranné sily zasiahli storočný kúpeľný dom z obdobia Osmanskej ríše, keď v polovici decembra zaútočili na údajné „teroristické komando Hamasu“. Ako referuje spravodajský web CNN, v nedeľu to potvrdila izraelská armáda.

Tradičné kúpele

Tradičné kúpele známe ako hamam v meste Gaza boli údajne postavené v 14. storočí a boli jediným verejným kúpeľným domom v Pásme Gazy.

Majiteľ kúpeľov Salím Al-Wazír v rozhovore pre CNN povedal, že zariadenie bolo zničené pri izraelskom nálete z 15. decembra.

Sieť teroristických tunelov

„V uvedenej stavbe, v ktorej sa nachádzala aj sieť teroristických tunelov, sídlilo teroristické komando Hamasu. Izraelská armáda zasiahla teroristický cieľ s…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/izraelska-armada-priznala-ze-pri-utoku-na-hamas-v-gaze-znicila-kupele-z-obdobia-osmanskej-rise/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.