Novinky

„Hrôzostrašný“ ruský útok na poštový sklad zabil na východe Ukrajiny šesť ľudí

0 0
CNN

Najmenej šesť ľudí bolo zabitých a 16 ďalších bolo zranených po a Ruský raketový útok na poštovom termináli v Charkovskej oblasti Ukrajinauviedli úradníci.

Ruské sily vypálili v sobotu dve rakety z Belgorodskej oblasti neďaleko ukrajinských hraníc na „budovu patriacu logistickej spoločnosti v Charkovskej oblasti“, uviedol Dmytro Chubenko, hovorca prokuratúry Charkovskej oblasti.

Čubenko dodal, že pátracie a záchranné operácie prebiehajú a totožnosť obetí sa stále zisťuje.

„Teror a vraždy Rusko nikam nedostanú. Teroristi budú nakoniec čeliť spravodlivosti za všetko, čo urobili,“ uviedol ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v príspevku na sociálnej sieti X, predtým známej ako Twitter.

Úradníci po útoku preskúmali poškodený poštový terminál.

Spojené štáty…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/2023/10/22/europe/ukraine-kharkiv-russia-missile-strike-intl/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.