Novinky

Fehérváry sa zranil po tvrdom náraze na mantinel, Nemec si pripísal plusový bod v zápase New Jersey proti Ottawe

0 0

2023-12-30 11:13:56 – (SITA.sk)

Slovenský hokejista Martin Fehérváry v službách Washingtonu pre zranenie v hornej časti tela nedohral piatkový zápas NHL na ľade New York Islanders. Fehérváry sa musel porúčať už po necelých siedmich minútach prvej tretiny, keď narazil hlavou na mantinel po predchádzajúcom podrazení domácim útočníkom Andersom Leeom.

V rovnakom čase Washington prišiel aj o brankára Charlieho Lindgrena a zápas nakoniec hladko prehral 1:5. Dvomi gólmi a dvomi asistenciami sa zaskvel útočník Islanders Jean-Gabriel Pageau. „Ostrovania“ sa rehabilitovali za nedávny domáci „výbuch“ a prehre 0:7 s Pittsburghom.

Zložitá, ale riešiteľná situácia

Podľa trénera Washingtonu Spencera…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fehervary-sa-zranil-po-tvrdom-naraze-na-mantinel-nemec-si-pripisal-plusovy-bod-v-zapase-new-jersey-proti-ottawe/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.